top of page

Want to work with us?

MAKEYOURSELFPROUD (15).png

Do you want to work with an exiting international company in the booming fitness industry in Romania? Do you like to put a smile on peoples faces and help them achieve their goals in an effective and fun way?

If your answer is YES to all the question above then you might be exactly what we are looking for!

At Nr1Fitness you don´t work for us but you work WITH US as a team!

GYM MANAGER:

Noi, cei de la Nr1 Fitness, căutăm un nou manager pentru centrul nostru de fitness!
Avem nevoie de un manager flexibil, profesionist È™i prietenos pentru acest post. Vă aÈ™teptăm să vă bucuraÈ›i de o activitate variată, cu zile pline de sarcini diferite È™i interesante, fiind înconjuraÈ›i de o mulÈ›ime de membri.
Program:
Luni-Vineri: 14:00-22:00

Candidatul ideal:
-Amabil, punctual și orientat să ofere servicii profesionale membrilor
-Are capacitatea de a comunica in engleza si romana
-Concentrat, ordonat și motivat
-Vede rezultatul final ca pe un succes È™i se simte confortabil cu vânzările.

Responsabilități principale:
-MenÈ›ine sala de sport într-o stare impecabilă, asigurându-se că este ordonată, curată È™i întreÈ›inută în orice moment. Dacă apar probleme cu acest lucru, veÈ›i fi în contact direct cu personalul de la curățenie È™i cu compania de mentenanță.
-Comunicarea cu membrii È™i potenÈ›ialii membri. Acest lucru este valabil pentru e-mail, reÈ›elele sociale È™i în persoană.
-Vânzări
-Instruirea personalului nou
-Persoana de legătură între conducerea superioară È™i antrenorii personali
-Gestionarea software-ului pentru membrii și a abonamentelor acestora
-Traduceri ocazionale
-Raportează conducerii superioare
-Este în contact direct cu firma de contabilitate în legătură cu documente, facturi, etc
-Este un plus dacă aveți experiență și puteți ajuta la marketingul pe rețelele sociale

Despre Nr1 Fitness:
Nr1 Fitness este un lanÈ› de săli de sport cu creÈ™tere rapidă în Norvegia, Ungaria, Polonia È™i România. Compania este formată din 42 de centre de fitness È™i peste 400 de angajaÈ›i.
Scopul nostru principal este să fim cel mai prietenos și mai primitor centru de fitness.
Dorim să întâmpinăm toate tipurile de membri (indiferent de vârstă, sex, preferinÈ›e), iar în mod special ne străduim să îi facem pe începători să se simtă confortabil È™i bineveniÈ›i să înceapă antrenamentele în sala noastră. Prin urmare, este foarte important să fii o gazdă comunicativă, caldă È™i proactivă.

PERSONAL TRAINER:

We are looking for personal trainers with the right personality and drive to

help our clients reach their personal goals in the gym.

Do you consider yourself the right person? Are you looking for a flexible job with a very good income potential?

If you have a PT diploma, believe you will fit our fitness concept and contribute to creating a pleasant gym atmosphere, please do not hesitate to contact us.

Please send your job application with CV to admin@nr1fitness.ro and tell us more about why exactly you fit the team at Nr1 Fitness!

We look forward to hearing from our next sporty family member ;)

bottom of page